Modul SFP+ 10G MM 300m 850nm Dual LC-connector - Mikrotik S+85DLC03D

  • Producator: Mikrotik
  • Cod: S+85DLC03D
  • Categorie: Module SFP, RJ-45, pigtail
  • PoE: Nespecificat
  • Porturi QSFP+ 40Gbps: Nespecificat
  • Porturi RJ45: Nespecificat
  • Porturi SFP 1Gbps: Nespecificat
  • Porturi SFP+ 10Gbps: 1
  • Porturi SFP28 25Gbps: Nespecificat
  • Wi-Fi: Nespecificat
Disponibilitate: In stoc
312,73 lei 365,00 lei
Cantitate

S+85DLC03D este un transceiver SFP+ 10G cu un conector LC, 850nm, pentru conexiuni de fibra multimod de pana la 300 de metri.

Toate aceste transceivere sunt testate si compatibile cu CCR1036-8G-2S+ si CCR1036-8G-2S+EM. Sunt compatibile si cu dispozitive SFP non-MikroTik.


Conector:: Dual LC UPC
Viteza transmisie:: 1 Gbps 10 Gbps
Distanta transmisie:: pana la 300m
Format:: SFP+
Temperatura operare:: -40A°C - 70A°C
Greutate:: 25g
Mod:: MM
Lungime de unda:: 850nm
Categorie Module SFP, RJ-45, pigtail
PoE Nespecificat
Porturi QSFP+ 40Gbps Nespecificat
Porturi RJ45 Nespecificat
Porturi SFP 1Gbps Nespecificat
Porturi SFP+ 10Gbps 1
Porturi SFP28 25Gbps Nespecificat
Wi-Fi Nespecificat
Rating general al produsului

0 stele din 0 review-uri.

5 stele
(0)
4 stele
(0)
3 stele
(0)
2 stele
(0)
1 stele
(0)
Ai utilizat acest produs?
Adauga review

Lasa un review pentru Modul Sfp+ 10g Mm 300m 850nm Dual Lc-connector - Mikrotik S+85dlc03d.

Nume si prenume (*)
Adresa de email (*)
Titlu review (optional)
Descriere review (*)
Trebuie sa oferiti o nota, de la 1 la 5 stele! (*)
Acest produs nu are adaugat inca nici un review. Fii tu primul care lasa un review pentru Modul SFP+ 10G MM 300m 850nm Dual LC-connector - Mikrotik S+85DLC03D.